Yükleniyor..

Salt Likit Normal E-Sigarada Kullanılır Mı?

İçeriğinde nikotin tuzu bulunan salt likitler ilk olarak JUUL markası ile birlikte pod cihazlar için üretilmiştir. Başlıca özellikleri kanda hızlı emilmeleri, normal e-likitlere göre çok daha tatmin edici olmaları ve pürüzsüz bir lezzet (boğaz vurumu olmayan) sağlamalarıdır.

Klasik elektronik sigaralar salt likit buharlamak için tasarlanmamıştır. Ancak yinede salt likitten vazgeçemiyorsanız, bazı kurallara uyarak normal bir e-sigara ile de salt likit tüketebilirsiniz. Bu sorunun doğru cevabını bulabilmek için aşağıdaki birkaç soruyu kendinize sormanız gerekmektedir.

Kullandığınız salt likit mg seviyesi 3mg/ml veya 6mg/ml gibi düşük seviyelerde mi?

Cevabınız evet ise kullanabilirsiniz. Ancak 50 mg/ml 60 mg/ml gibi yüksek seviyelerdeyse normal bir e-sigara ile birlikte kullanmayınız.

Elektronik sigarada bulunan atomizeriniz mlt sigara içim mi?

Cevap evet ise salt likitinizi kullanabilirsiniz. Ciğer çekim yapmayı düşünüyorsanız salt likit kullanmayınız.

Elektronik sigara coil ohm seviyesi 1 ohm ve yukarısında mı?

Cevabınız evet ise salt likiti kullanabilirsiniz. Kullanacağınız elektronik sigaranın atomzier coil’i ohm seviyesi 1 ohm ve yukarısında olmalıdır. (konu ile ilgili video at kısıma eklenmiştir.)

Yukarıdaki tüm sorulara cevabınız evet ise tüm koşulları sağlıyorsanız salt likiti normal bir elektronik sigara ile kullanabilirsiniz.

Salt likit satın almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

https://bit.ly/2RmEaaK


Resim

Salt Likiti Sub-Ohm Elektronik Sigarada Kullanmak!

Pod Mod cihazları (JUUL benzeri), 1 ohm Ω civarı bir cihaz için kullanımına uygundur. Çoğu Mod Pod 1.2 ohm veya 1.8 ohm’dur.

SUB ohm tankları 1 ohm’un altındadır ve bu bobinler (coiller) Salt likitler için çok yüksek bir yanma hızı ve sert bir vuruş üretebilir ve sağlınıza zarar verir.

Yüksek miligram seviyesine sahip bir salt likit ile subohm mod çok tehlikeli bir ikili demektir. Böyle bir ikiliyi kullanmanız durumunda nikotin zehirlenmesi yaşama ihtimaliniz çok yüksektir. Salt likit ile klasik bir elektronik sigara kullanmak istiyorsanız çok düşük miligram seviyesine sahip salt likitleri tercih ediniz. (3–6–9 mg gibi)

Nikotin zehirlenmesi belirtileri: Miğde bulantısı, terleme, baş ağrısı, ishal, gögüste ağrı, çarpıntı, karın krampları gibi belirtilerdir. Hemen en yakın saülık kuruluşuna başvurulmalıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 12.07.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 10547 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Kullan At

En Çok Satan Pod Modeller

En Çok Satan Likitler