Yükleniyor..

Yeni Trend Pod Sistem Elektronik Sigara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hükümetler çeşitli yasalar ile elektronik sigara kültürünün bazı yönlerini aşırı derecede kontrol altında tutmak veya bunları tamamen ortadan kaldırmak isterken, dünyanın dört bir yanından yenilikçi tasarımcılar ve mucitler bu probleme bir çözüm yolu bulmak için durmaksızın çalışıyorlar.

Pod Mod Elektronik Sigarayı buradan satın alabilirsiniz; 
https://www.elektroniksigaravip8.com/urunler/pod-e-sigara.html
Resim

Son birkaç yıldır kullandığımız elektronik sigaralardan farklı olarak, nikotin elde etmek için gerçek tütün yaprağını kullanan büyük tütün firmaları tütünü yakmadan ısıtma işlemini uyguluyorlar. Tütün buharlaşma noktasına kadar yakmadan ısıtılıyor, böylece sigara kullanırken ateş ile birlikte ortaya çıkan çok sayıda zararlı kimyasal madde de açığa çıkmıyor. Bakınız iqos nedir ?

Alternatif olarak birkaç farklı firma “vape pod” veya “liquid pod” sistemlerini deniyor. Yani Pod  e-sigara

BO VAPING | www.www.elektroniksigaravip8.com.tr from elektroniksigaravip.com.

Pod Elektronik Sigara Sistemi Nedir?

Pod sistemde doldurulabilir tank yerine tek kullanımlık e-likit kapsülü ve ısıtma maddesi (coil) mevcuttur ve birbirine enetegredir. Pod cihazlar bu özellikleri ile eski “sigara benzeri” ürünlere de oldukça benziyor. Bu likit dolu kapsüller ile kullanım oldukça basit hale gelmiştir. Kapsülü yerine tak kullan ve at. Ne e-likit nede atomizer yada coil ile uğraşma! Her kapsülde yeni pürüzsüz tat ve yeni coil...

Resim

BO Pod Elektronik Sigara Özellikleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

İçinde My Von Erl Starter Kit’in de olduğu pod-sistemli cihazlardan söz etmişken bu sisteme sahip çok sayıda cihazın olduğunu da söyleyelim; bunlardan biri de Fransa’da üretilen BO e-sigara başlangıç kiti

BO Pod kit, renk-kodlu pod sisteminin yanında manyetik USB girişi ile ince yapılı şarj edilebilir bir batarya kullanır. Bu USB portu hem laptop hem de ulaşılması kolay diğer USB girişleri ile kullanılabilir. Masaüstü bilgisayar kullanıcıları ise cihazın kullanımını biraz daha zor bulmakta.  

USB portuna ek olarak BO şarj kablosuna da sahip. Bunun yanında 1500mAh’lik kişiselleştirilebilir şarj istasyonu olan BO Power ünitesi sayesinde, BO eCig’i 4 kez şarj edebilir ve kesintisiz kullanabilirsiniz. Daha sonra power ünitesini tekrar şarj etmeniz gerekecektir.

BO e-likit kapsülleri 1.5ml kapasiteye sahip ve içerisinde hem coil hem de ısıtma maddesi mevcut. Bu kapsüller tek kullanımlık olarak tasarlanmış, yani içerisindeki e-likit bittiğinde çöpe atabilirsiniz.

Resim

BO e-likitleri arasında 12 farklı tat olmak üzere deneyebileceğiniz geniş e-likit seçeneği var. BO’nun aromaları sırasıyla tütün, meyve, nane ve gurme e-likitleri olmak üzere 4 farklı kategoriye ayrılmış durumda. Bu kategoriler içinde Complex Tobacco, Peach Smoothie, Lemon Cream ve Polar Mint gibi aroma karışımları mevcut.

Daha yeni piyasaya sürülmesine rağmen BO’nun gelecek ile ilgili de iyi planları var, BO e-likit ürün yelpazesi ilerleyen zamanlarda eklenecek yeni e-likitler ile birlikte genişleyecek.

Hepsi bir arada bir cihaz olan BO başlangıç kiti, tıpkı diğer tek kullanımlık kapsüle sahip elektronik sigaralar gibi yeni kullanıcılar için oldukça uygun. BO kiti saniyeler içerisinde kurup kullanılabilir. Tuşsuz kullanımı sayesinde yeni kullanıcılar cihazı pratik şekilde kullanabilirler. 

Tags: pod mod nedir, pod sigara nedir, pod mod elektronik sigara nedir, pod e-sigara çeşitleri

Ek Resimler

Bu içerik 07.11.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 16200 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Kullan At

En Çok Satan Pod Modeller

En Çok Satan Likitler