Yükleniyor..
Arama kriterlerine uygun
32 sonuç bulundu

Seçiminiz

Ürün Grupları

Markalar

Nikotin Oranı

Sadece

Fiyat Aralığı

Kilo premium likit özel üretim koşullarında yüksek teknoloji ile kusursuz lezzete ulaşabilmek için özel seçilen hammadde ve aromalar kullanılan ve siz tükecilerimiz için premium olarak üretilmiştir. Boğaz vurumu ve aroma hissiyatını en üst düzeyde keyif ile yaşayabileceğiniz KILO premium e-likitler aynı kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile şimdi satışta.

Kilo e-sıvı bazında bitkisel gliserin (vg) ve propilen glikol (pg) kullanıyor musunuz?

Kilo e-likitler, hem vg hem de pg karışımından oluşan bir temel bileşen kullanır. lezzetten lezzete hafif farklılıklar olsa da, dağılım% 70 vg ve% 30 pg'dir. bu oran, mükemmel buhar üretimi ve yarı tatlı, kremsi alt tonlu tam bir gövde sunarken lezzet profilimizi oluşturduğumuz mükemmel platformu oluşturur. Pg alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa lütfen not edin.

Kilo e-liquids e-likitinde ne tür bileşenler kullanılıyor?

Kilo e-likit, usp sınıfı propilen glikol, usp kosher grade bitkisel gliserin, usp / gıda sınıfı doğal ve yapay tatlandırıcılar ve sertifikalı sıvı nikotin içeren baştan sona en yüksek kaliteli bileşenleri kullanır. Nikotinimiz, uygun gücü sağlamak için kurum içinde yeniden test edilmeden önce her partide sıvı kromatografi analizi sağlayan saygın bir endüstri liderinden temin edilmektedir.

Kilo e-likit e-likitimi nasıl saklamalıyım?

Kilo e-likitlerin raf ömrü yaklaşık bir yıldır ve her kullanım arasında oda sıcaklığında direk güneş ışığından uzak tutulmalıdır. ürünlerimizi soğutmaya gerek yoktur. Güneş ışığına maruz kalma ve hava ile temas, kilo e-liquids e-likitinin nikotin oksidasyon sürecini hızlandırdığı için renginin koyulaşmasına neden olacaktır.

Kilo e-likit e-likitinde baz ve aromalar dışında başka neler var?

Ürünlerimize asla su, alkol veya gıda boyası eklemeyeceğiz.

Kilo e-likit e-likitimi iade edebilir miyim?

Maalesef, kilo e-likitler birçok nedenden dolayı likit ürünler için iade kabul edememektedir. bir ürünün önceki satın alımlarınızla tutarlı olmadığından şüpheleniyorsanız, ürününüzle tam olarak eşleşen parti numunelerini test edeceğiz ve bir şeylerin yanlış veya yanlış olup olmadığını belirleyeceğiz. Kilo e-likit satın alımınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin.